Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sós capuccino-tól is lázas...

Sós capuccino-tól is lázas leszek?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan válaszokat, hogy örüljek, hogy nem vagyok az. Nagyon szarul vagyok, és csak így maradhatok itthon.

2013. febr. 17. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy osszam az észt: ha munkahelyed lesz, ott sem teheted majd meg, hogy nincs kedved, vagy kivagy lelkileg, vagy csesztetnek és akkor nem mész be. Akkor már a megélhetésed lesz a tét, és még lázasan is behúzod magad a melóba. Jobb ha most szokod. :)


Hogy segítsek: szerintem max. egy kis hányást hozol össze a sós kapucsínóval, nem többet.

De minek mérgeznéd magad? Elég ha eljátszol egy jókis hasmenést! :) Ezerszer mész wc-re, hasfájásra panaszkodsz... akinek megy a hasa csak nem küldik suliba.

Vagy ha van kaja, vagy vmi kajakombináció amitől tudod hogy úgyis megy a hasad, akkor edd azt. :) Nálam pl. a zsírban sült hagyma magában már kiváltja a hasmenést. Zsír és vöröshagyma van mindenütt általában. :)

2013. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!