Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kétségbe esve. Részletek lent!?

Kétségbe esve. Részletek lent!?

Figyelt kérdés
Nyáron kezdődött az egész kb 6-7 hónapja. Mikor észrevettem,hogy mind a két oldalt a fülem mögött bevan dagadva a nyirokcsomó. Meg a nyakamon szimmetrikusan mind a 2 oldalt 1-1. A mérete talán azóta sem változott és ritkán van,hogy fájnak is. 3 éve gyökérkezelték az egyik fogam amiből rá nemsokkal ki esett a tömés és azóta ott a fogam is elrohadt picit és néha vérzik is az így. Fáradékony nem vagyok. Focizom és futok sokat. De mivel kiskorom óta hipochonderségben szenvedem így a leukémia körül forog az agyam egész nap ami miatt folyton stresszben élem.Tudom,hogy elkéne mennem orvoshoz de eddig nem mertem.A héten rászánom magam valahogy. Szerintetek mire számíthatok? Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett. 21F

2013. febr. 19. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos válaszolni nem tudok, de azt tudom, hogy mit érzel én is hipochonder vagyok.... de minden bizonnyal a fogad miatt dúzzadt a nyirokcsomód! írd meg mi volt az orvosnál!!!
2013. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Lehet limfóma is, de a nyirokcsomó nagyobbodás egy csomó jól csengő betegség tünete lehet, van köztük pár amihez képest a leukémia tiszta vidámpark... Úgy szeretem mikor 3 éve rohadó foggal hipochonder vki. Menj el az orvoshoz, csináltasd meg a fogaid és focizzál tovább.
2013. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hétfőn vérvétel addig megy tovább az izgulás :/
2013. márc. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!