Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

Kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A jelenlegi életem alapján csak egy csődtömegnek tudnám jellemezni magam. 21 éves vagyok, leérettségiztem, elvégeztem egy felsőfokú szakképzést, megcsináltam egy középfokú ill. egy szakmai nyelvvizsgát. Jelenleg másodéves vagyok az egyetemen, át kellett jönnöm most szeptembertől levelezőre, mert nem tudnám fizetni a tandíjamat, ha nem dolgoznék. Egészen okt. 31-ig volt egy diákmunkám, már fél éve, de levelezősöket nem foglalkoztatnak, ezért el kellett jönnöm. Azóta nincs munkám, pedig nagyon sok helyre elküldtem, sehonnan nem hívnak vissza. 2 hónapja költöztem össze a párommal, aki most fog diplomázni Msc-n, 1 hónapja dolgozik gyakornokként és máris felajánlottak neki egy teljes állást egy olyan pozícióra, amire már régen keresnek valakit. Ő dolgozik ugye minden nap én meg reggel 7-től este 5-6-ig egyedül vagyok, nincs kihez szólnom, kezdek becsavarodni. Egyszerre összejött minden, az otthonról elköltözés, a suli váltás, a munkanélküliség... nagyon nagyon rosszul érzem magam, hogy nem kellek senkinek, mint munkaerő. Könyörgöm mondjon valaki valami biztatót, mert elegem van. Sajnálom, hogy egy közösségi oldalon vadidegeneknek kell kiöntenem a szívem, de itthon nem tudok senkivel sem erről beszélni...
2012. nov. 19. 14:17
 1/4 tetro ***** válasza:
Ha a pároddal nem tudsz erről beszélni, akkor nagyobb a baj mint ahogy leírod...
2012. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudnék vele erről beszélni csak nem akarok...megért és támogat, de egy olyan ember nem tudja felfogni teljesen a probléma súlyát, aki nem volt eddig ilyen helyzetben...ahogy szerencsére eddig neki nem kellett megküzdenie semmivel, az első beadott pályázata után felvették és előrelépést biztosítottak neki...beszéltem már vele erről és megértett de felfogni teljesen úgyse tudja.
2012. nov. 19. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv a felnőttek világában! Ha a pároddal sem tudsz az érzéseidről beszélni, akkor ott is gondok lesznek előbb-utóbb. Amúgy pedig csak saját magadban tudod lerendezni a dolgokat, menj sétálni, emberek közé, ha hagyod, hogy teljesen elvessz, azzal ártasz a legtöbbet.
2012. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Tudom, hogy nem vigasztal, de ezzel ma, itt nagyon sokan vannak így!!! (Mármint, hogy csődtömegnek érzi magát az ember)

Ne add fel az álláskeresést. Valahol szükség lesz rád. Keresnek a Kfc-be folyamatosan embereket, lehet menni jelentkezni statisztának, szórólapokat dobálni átmenetileg, biztosan akad valami.

2012. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!