SparkyMaster kérdése:

Lehet influenza?

Figyelt kérdés
Szerdán rendkívül fáradt voltam, alig éltem túl a napot, néha fájnak a végtagjaim de nem ilyen sajgó, hosszantartó, fájdalommal, hanem csak ha például rosszul tartom őket... De nem volt lázam, van étvágyam, nem folyik az orrom, nem köhögök, tehát semmi komolyabb tünet nincsen.. ja és a torkomnál nekem a bal oldalon, egy kicsi duzzanat van, de nem fáj csak ha hozzáérek, akkor is csak érzékeny egy picit, de az mintha már menne vissza... Én az egyik nyirokcsomómra tippelek.. Ma pedig szintén csak fáradt voltam, rossz mozdulatnál fájt a karom, de nem vészesen, és továbbra sem jelentkeztek az előbb említett tünetek.. Lehet ez influenza vagy csak simán a fáradtság van a dologban..? Azt hozzá kell tennem, hogy szintem mindennap 23-00 óra körül alszom el...

2013. febr. 21. 17:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!