Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kóros kialvatlanságtól extrasy...

Kóros kialvatlanságtól extrasystole? Olyanok válaszát várom, akik hasonló cipőben vannak-voltak! Fiam 1 év 2 hónapos, ő az éjszakai randalírozó, miatta nem alszom több, mint egy éve. Többi lent.

Figyelt kérdés
sziasztok! fiam 1 év 2 hónapos. Mióta megszületett nem aludtunk át egy éjszakát sem. Novemberben kezdődtek a szív extráim. Olyan érzés volt, mintha izomrángás lenne, össze vissza kalapált , ugrált a szívem, volt hogy akár 1 percig is, volt hogy rövidebb ideig. Általában fiikai megterhelés után éreztem, hogy bekalapál-- bár már szinte a talpon maradás is erőfeszítésbe kerül. Magnéziumot kezdtem szedni, ami nagyon jó volt, szinte teljesen elmúlt. 3 hónapig szedtem, abba hagytam, 1 hét után újra előjött. Most kezdjem szedni megint? Meddig lehet egyszerre? Terheléses EKG rendben volt. Remélem érthető voltam, és ír olyan, aki átesett hasonlón és pozitív tapasztalatokkal bír!

2013. febr. 22. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet kialvatlanságtól.De amúgy erre azt is mondják, "fiatalok tipikus panasza".

Nos, a szíved rendetlenséggel jelzi, hogy ideje lenne újra rendszeres időben csinálni a napi dolgokat.Bajod ettől nem lesz, de megkérhetnél valakit, hogy vigyázzon a gyerekre pár éjszakát, amíg végre nyugodtan aludhatsz.

2013. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod ki kelne fel hozzá!! Az én gyerekem addig csinálta ezt amig meg nem untam és többé nem keltem fel hozzá. Akárhogyan hisztizett én meg a párom maradtunk a saját ágyunkban. A többi kismama és a védőnő is mondta, hogy igy lehet leszoktatni a gyereket az éjszakai felkelésről. Nekem bevált. Belenyugodott, hogy nem kel fel hozzá senki és el is hagyta kis idő múlva.. Azóta nincs ilyan bajunk. A saját egészséged ne tedd már kockára a kedvéért! Sokkal súlyosabb gondjaid is lesznek előbb utóbb ettől. A gyerek szokjon hozzá, hogy az éjszaka alvásra van nem őt körülugrálni.
2013. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval...A gyerekek addig próbálják "feszegetni a határaikat", amíg azt érzik, hogy a szülő "vevő" erre (úgy is fogalmazhatnék, hogy belemegy a szülő a gyermek "játszmájába")! Hogy mindennek egyszer s mindenkorra vége legyen, Neked kell "megakasztanod" a játszma menetét azzal, hogy "másként" reagálsz a viselkedésére (vagyis nem kelsz föl hozzá, akárhogyan sír!) Egy idő után föladja, ne félj!
2013. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!