Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Epehólyag nélküli epegörcs!...

Epehólyag nélküli epegörcs! Hogyan?

Figyelt kérdés
Első gyermekem születése alatt epekőves lettem. Egy èv múlva megműtötték. Laparoszkoppal kivették a hólyagom és eltávolították az apró köveket. Most ismét születem 3 hete és megint begőrcsöltem de nem értem hogy mi! Semmi panaszom nem volt hiszen megműtöttek már. Akkor most mi van? Gondoltam elmegyek egy Uh-ra. Ja és még szopzatok. Megint műteni kell?

#epe #epegörcs szülés
2013. febr. 24. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az epevezetékben is lehetnek kövek, és az rosszabb, mintha az epehólyagban lennének. Tényleg jó lenne minél előbb orvoshoz menned!
2013. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek igaza van. Epeműtét után is előfordulha epeúti kövesség, mivel az epe folyadék a májban képződik, az epehúlyag pedig csak egy tároló, tehát kövesedés lehet az epeútban is.


A másik dolgog, ami hasonló görcsös fájdalmat vált ki, az a hasnyálmirigy gyulladás. Azt a laborlelet (vérvétel) egyértelműen kimutatja, tehát azonnal orvoshoz kell fordulni!

2013. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!