Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok hulla, miután...

Miért vagyok hulla, miután gyógyfürdőben voltam?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk barátnőmmel gyógyfürdőben (Demjénben), este voltunk ott, kb. 6-tól 9-ig. Brutálisan elfáradtam, mire hazaértünk, csak beestem az ágyba, és még szexhez se volt kedvem, pedig asszony nyaggatott... ilyen se volt már rég... Viszont a gyógyfürdőktől szinte mindig elfáradok, miért van ez??

2013. febr. 25. 14:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Demjén lehet csak termál fürdő, ha ez számít valamit...
2013. febr. 25. 14:25
 2/11 anonim ***** válasza:

Annyira meleg a vize,hogy leszivja az energiádat.

Nemrég mi is voltunk ott,kint nincs normál hőmérsékletű viz amibe átmehetnél,ezért az állandó forróban ülés elfáraszt.

2013. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A termál víz engem is mindig lefáraszt. Olyan jókat alszom utána. :D Eleve a meleg víz és a benne lévő ásványok ellazítanak és kiszívják az energiád. Utoljára én is pont Demjénben voltam és én is hulla fáradtan vánszorogtam este haza. :D
2013. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És valaki nem tudja ennek az okát? Azt, hogy ez miért van?? Mert a "kiszívja az energiát" az azért elég ködös :)

Egyáltalán egészséges ilyen fürdőkbe járni?

2013. febr. 25. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen az.

Ásványi anyag tartalom miatt,jót tesz,kitisztul a tüdőd is.


Forró viz akkor is lefárasztha otthon kád vizet engedsz ki és elfekszel benne fél órát

2013. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont azért lazulsz így le, mert gyógyító hatással van. Megszabadít a stressztől. Én is alszom fürdőzés után, mint a ló :) Ugyanez a helyzet pl. egy friss levegőjű falucskában egy egész napi séta után.
2013. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát őszintén szólva sejtettem, hogy ilyen típusú válaszok lesznek, mint pl: "leszivja az energiádat", "ellazítanak és kiszívják az energiád", "kitisztul a tüdőd is", "gyógyító hatással van", "Megszabadít a stressztől"...

És rájöttem, hogy én inkább egy orvos válaszára lennék kíváncsi, (ezek a válaszok nekem semmit nem mondanak, nem adnak választ a "Miért?" kérdésre) vagyis inkább felteszem a kérdésem a webeteg-re. Bár ott kicsit OFF lesz.

Azért köszi mindenkinek.

2013. márc. 19. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Na és most őszintén miért fontos ez ennyire, hogy mitől van? A másik meg, hogy melyik részét nem érted a válaszoknak? :D Egy orvos is ugyanezt fogja neked mondani, mivel ez az oka, amiket írtunk. Na, de tessék, akkor írok valami "dokis cuccot" is, hogy megnyugodj. Bár nem gondoltam, hogy nem lesz logikus. :D

A meleg vízben kitágulnak az erek és leesik/lelassul az ember vérnyomása. Ettől érzed magad fáradtabbnak. A másik meg, hogy nyáron a nagy melegben is fáradékonyabb az ember, mert a szervezeted kimerül a hőtől.

2013. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na végre! Köszi! Tényleg erre voltam kíváncsi! Ment a "Hasznos"
2013. márc. 20. 07:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mi az, hogy miért fontos? Hát ezt kérdeztem. Ennyi.
2013. márc. 20. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!