Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor délutánonként lefekszem...

Mikor délutánonként lefekszem pihenni pár órácskára (max.3 óra), miért fáj alkalmanként a hasam pár percig, miután felkelek?

Figyelt kérdés
Lehet köze ennek ahhoz, hogy legtöbb esetben evés után fekszem le vagy csak simán rosszul teszem, hogy ilyenkor alszok?

2013. jan. 9. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"délutánonként lefekszem pihenni pár órácskára (max.3 óra)"


szerintem inkább takaríts, főzz, moss, teregess, vasalj, mosogass, nevelj gyereket, vásárolj be, mindjárt nem lesz ilyen gondod

2013. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek kell ilyen dolgokkal töltenie az idejét, nekem pihenésre van szükségem délután, szal az ilyen kommentek helyett menj és te csináld ezeket a dolgokat...
2013. jan. 10. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:

annak a sok anyukának, akinek szintén szüksége van pihenésre, de nem teheti meg, biztosan jól esne néha egy ilyen kis probléma


csak azt akartam mondani, hogy örülj, hogy megteheted, hogy 3 órát hereverélsz naponta (hacsak nem vagy súlyos beteg, de akkor az orvos a hasfájásodról is tudhat)

2013. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok, de igazából régen el tértünk a lényegtől. nem tudom mit fáj az neked, ha valakinek nem kell munkával töltenie az életét, csak mert okosabb volt és elérte, hogy így legyen. de szerintem fölösleges folytatni.
2013. jan. 10. 22:12
 5/5 Blaiseboy válasza:
Már csak azért is jó volna mozogni, mert attól állítólag elernyednek az izmok.
2013. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!