Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikbetegseget eloidezhet a...

Panikbetegseget eloidezhet a rendszertelen, stresszes eletmod? Hipochondria mennyire gyakori tunet?

Figyelt kérdés

Az utobbi par honapban annyira felborult az egyensuly az eletemben, hogy volt alkalom hogy napokig nem ettem es nem aludtam rendesen.

Nagyon stresszes eletmodot eltem. egy ideig meglepoen jol birtam, masok tamaszkodtak ram,volt erom masoknak segiteni, aktiv es energikus voltam. egy ideig.

aztan egyik pillanatrol a masikra amikor eppen a betegsegek lelki okairol olvastam egy konyvben, elgondolkoztam, hogy nem ugy elek ahogy kellene. Ezutan

probaltam sokat aludni, nem stresszelni rendesen, nyugodtan. elni. A korulottem levok viszont passzivnak lattak. Faradekonynak, sapadtnak, hangulattalannak. Elkezdtem panikolni a betegsegektol, mert sok sulyos betegseg tuneteit produkalom. de mindig csak azutan amikor utana olvasok pl a leukemianak az interneten.

Azota hazakoltoztem. semmit nem csinalok. fobiam hogy az emberek faradtnak latnak. Nem tudok enni mert hanyingerem van. Remegek, szedulok, es neha magasnak neha alacsonynak erzem a vernyomasomat. lazasnak erzem magam, de meg hoemelkedesem sincs.

Nemsokara megyek vervetelre. remenkedek abban, hogy ha jo eredmenyeim lesznek megnyugszom.


Hihetetlennek tartom hogy velem tortenik ez. Soha nem voltam hajlamos ilyesmire.

21/L



#pánikbetegség #hipochondria #rendszertelen eletmod
2013. febr. 25. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyen szerencséd, a vérnyomásméréssel, és nyugodj meg. Ha nem leszel jobban, akkor se hagyd el magad. A háziorvosnak mondd el a kétségeidet, a félelmeidet is. Majd ő megítéli, hogyan tovább?
2013. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!