Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szúródás, de mitől?

Szúródás, de mitől?

Figyelt kérdés
2-3napja a képen ( [link] ) látható helyen időnként szúródik,de nem éles fájdalom,hanem olyan közepes.mi lehet a probléma?:( nagyon ideges vagyok,hogy ne hogy valami komolyabb legyen..

2013. febr. 27. 16:00
 1/4 anonim válasza:

Háááááááááát-...

Ad.1.--> Vakbél (Orvos!! azonnal!)

Ad.2.--> Ilyenem van nekem is időnként, csak úgy összehúzódik egy izom és szúrni kezd én a védőnőnktől kérdeztem mi lehet a gond, ő mondta, hogy valószínű semmi komoly, amúgy nekem csak néha jön elő aztán elmúlik egy pár nap alatt.:)

2013. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és bélgázoktól lehetséges?vagy sűrűn beszoruló levegő? mert kb egy 15-20perces séta alatt kb 2-3* érzem ilyen 10mp-ig...,és hétfő óta enyhébb
2013. febr. 27. 17:23
 3/4 anonim válasza:
Bélgázoktól...hát miket eszel, ez attól függ, bár nem hiszem, hogy a képen látható helyen kéne szúrnia ilyen esetben, szerintem inkább idegbecsípődés de ettől nem kell tartanod, ha enyhül az jó jel.:)
2013. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már csak néha fáj,amikor fekszek és elfordítom a törzsemet nagyon,akkor érzem,az mire utal?
2013. márc. 7. 19:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!