Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen betegségre utalhat ez?

Milyen betegségre utalhat ez?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel arra keltem h szörnyen szúr a gyomrom. Egész nap ez volt és délutántól pedig extrahíg volt a székletem. Hétfő reggel ugyan ezek a tünetek + hányinger, szédülés,fejfájás, zúgott a fülem, rosszullét. Hát elmentem orvoshoz. Semmi különöset nem mondott, csak felírt gyógyszert. Szedem a gyógyszert hétfő reggeltől. Hétfőtől még máig megy a hasam. Ráadásul minden este nagyon elfáradok, fáj a fejem, szédülök és rosszul érzem magam. Tegnaptól még hurutosan is elkezdtem köhögni. Ötletek? Fontos lenne, remélem nincs nagy bajom!

2013. febr. 27. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vírusfertőzés.
2013. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98% h vírus.Diétázol?
2013. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az orvos felírt 3 napos diétát, de az ma járt le. Azt mondta, lehet meg van kapódva a vakbelem, de nagyon nem akar kigyógyítani..
2013. febr. 27. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert írt rá? Ha vakbél gyanús vagy, akkor az antibiotikum elfedi a tüneteket.
2013. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van a vakbél tüneteit elfedi,viszont a vírust nem gyógyítja, úgyhogy igazából felesleges az antibiotikum,sőt árt.Vegyél Smecta port és valamilyen probiotikumot,ha ezek 1-2 nap alatt nem segítenek, menj vissza az orvoshoz!
2013. febr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hyalk forte-t írt fel. Lassan kiszedem. Azt mondta, ez probiotikum...
2013. febr. 28. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!