Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akiknek szok lenni extra...

Akiknek szok lenni extra systole-juk elolvasnák?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve van, de most hétvégén olyan durva rámjött, hogy szinte folyamatosan éreztem őket, nem tudtam két nap aludni tőlük. Ez hétvégén volt. Azóta aludni tudok de nappal is sokat csinálja. Hétfőn az endokrinológusnál vettek vért hogy nem-e a pajzsmirigy miatt van, de nem az rendben van. A doki viszont még csak egy EKG-ét sem csinált, azt mondta ez mind idegi alapon van, pedig mondtam neki hogy semmi baja az idegeimnek.

Volt másnak is hogy ilyen durván előjött? Nagyon ijesztő már.


2013. febr. 28. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosi szakboltban lehet venni mobil EKG-t, amit te is tudsz használni... ha érdekel és visszaírsz nekem PRIVÁTBAN,akkor adok is egy webcímet,ahol tudsz venni. Aztán annak az eredményét kinyomtatva(biztos ki lehet valahogy,csak technika, szakember kérdése),ha azt a papírost elviszed orvoshoz, az majd kielemzi... ha látja hogy durva az eltérés a normálishoz képest,akkor vagy maga is csinál egy EKG-t,vagy beutal(az én körzeti dokimnak van mobil EKG-ja, amikor ellátogatok hozzá, engem is meg szokott EKG-zni vele) szakvizsgálatra kardiológushoz,ha úgy látja.
2013. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, a korom lemaradt,pedig be akartam írni idén leszek 31, és ff vagyok
2013. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindig 100 fölött volt a pulzusom, elmentünk orvoshoz ahol mitrális prolapsust állapítottak meg. Sajnos ez miatt pánikbetegség alakult ki nálam. Folyamatosan azt hittem, hogy meg fogok halni. Már egy ideje pszichológushoz járok aki sokat segített. Még mindig 100 fölött van általában a pulzusom, de már megtanultam figyelmen kívül hagyni és elmúltak a rosszulléteim, az ájulásérzetem és a hasonlótünetek. L/20
2013. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Exrta systole nagyon gyakori egészséges embereknél is.Legtöbbször valóban idegi alapon jön,de a dohányzás,koffein,alkohol is provokálja.Ilyenkor az EKG-n nem látszik semmi elváltozás,kivéve,ha pont a vizsgálat alatt van egy-egy extra,de ez csak az extra tényét jelzi,amit amúgy is érzel.Ritkán szív, pajzsmirigy eredetű lehet.Először kéne egy labor vizsgálat (TSH,vas is),kardiológia,ahol az orvos javasolhat 24 órás EKG-t.A többi a leletektől függ. Lehet,h el kell fogadnod.
2013. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. 48 éves vagyok és 20 éve diagnosztizálták a mitr.prolapsusomat. Semmi problémám nincs vele, bár szedek szívritmus szabályozót.Így szinte teljesen panaszmentes vagyok.Bár az elején időnként én is "temettem" magam,de ez butaság.Nagyon jól karban lehet tartani.
2013. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És olyan szó nincsen , hogy " szok " .
2014. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!