Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van sz**szagom?

Mitől van sz**szagom?

Figyelt kérdés
Reggel megfürdők és érzem az iskolába, hogy árad rólam. Sok rizst-csirke húst eszek meg zöldségeket gyümölcsöt és csak vizet iszok, mert kondizok. A rizstől igaz kell fingadoznom de ha vissza tartom akkor is(de nem fingszagot érzek hanem ürülék). Nagyon kellemetlen nekem volt, hogy elmentem a wcre csak hogy megnézzem hogy szaros-e a seggem kitöröltem, de semmi csík nem volt. Csak kicsit megvoltam izzadva vagy valami váladék lehet?! Meg volt már hogy csípet kakilás után de nincs arany erem, és nem véres amikor törlöm. Komoly válaszokat pls és bocsi a nyers modorért
2013. márc. 2. 12:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mondtak mar neked masok is hogy szarszagod van?
2013. márc. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát hallottam hogy beszélték :S nagyon kellemetlen nekem
2013. márc. 2. 12:44
 3/13 anonim ***** válasza:
A talpadat megnézted???
2013. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kezdjuk eloszor kizarasos alapon a problema megoldasat:

- nincs a cipotalpadra ragadva valami?

- nezd at jo alaposan a nadragodat, ruhadat, taskadat mindent

- amikor friss/tiszta ruhat veszel, masik cipovel, akkor is?

- ha meztelen vagy otthon a lakasban akkor is erzed?

- es utolso kerdes, de szinte a legfontosabb:

Hanyszor jarsz nagywc-re egy nap?

2013. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Napi 2-3 nagy wc. Most mintha azt vettem volna észre hogy akkor kezdem el érezni amikor izzadni kezdek.
2013. márc. 17. 21:56
 6/13 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémán amit a kérdező írt! És már nincs ötletem, nekem is elkell mennem WC-re, hogy megnézzem és nekem sincs semmi, csak be van izzadva eléggé. (vagy valami váladék?!?!?) És olyan kellemetlen a buszon és pont most csinálom a jogosítványt és vezetés közben az oktatóm is érezheti és úgy mindenki aki körülöttem van. Már néha azt is hiszem, hogy csak beképzelem!:/ Szóval ötleteket várnék már teljesen tanácstalan vagyok..
2013. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

nekem is ez van. egész nap kerülöm azokat a helyzeteket amikor leizzadhatok... nos épp ma volt az első táncbetanítási óra a szallagavatóra.

minden fasza volt mindaddig, amíg nem kezdett el gyorsulni az ütem, éreztem hogy megizzadt a farmer alatt a lábam meg a seggem.Ezzel páthuzamosan a kürülöttem lévő párok: nem érzed ezt a fingszagot..

Nekem i csak izzadásra jön elő ez a problémám.Igazából javasolni tudnám a popsitörlőt ami ilyen kisbabáknak szokott lenni. az ilyen alkoholos és egy ideig elég, de ameddig izzadsz (vagyis én) addig még sajnos lehet érezni.

2013. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
És én is kondizok.
2013. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát most én már azt fontolgatom, hogy felkeresek egy urológust. Magánrendelést mindenképp nem érdekel már mennyibe kerül...
2013. okt. 20. 01:00
 10/13 bunozo válasza:

SIBO szerű jelenség.

FODMAP diéta + Borsmenta olaj kapszula + oregánó olaj kapszula!

no cigi, no kávé, no liszt, no tej!

Nyugi el fog múlni!

2017. dec. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!