Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van sz**szagom?

Mitől van sz**szagom?

Figyelt kérdés
Reggel megfürdők és érzem az iskolába, hogy árad rólam. Sok rizst-csirke húst eszek meg zöldségeket gyümölcsöt és csak vizet iszok, mert kondizok. A rizstől igaz kell fingadoznom de ha vissza tartom akkor is(de nem fingszagot érzek hanem ürülék). Nagyon kellemetlen nekem volt, hogy elmentem a wcre csak hogy megnézzem hogy szaros-e a seggem kitöröltem, de semmi csík nem volt. Csak kicsit megvoltam izzadva vagy valami váladék lehet?! Meg volt már hogy csípet kakilás után de nincs arany erem, és nem véres amikor törlöm. Komoly válaszokat pls és bocsi a nyers modorért
2013. márc. 2. 12:34
1 2
 11/13 bunozo válasza:
L-glutamin por!!!
2018. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szia. Végül elmúlt? Megtudtad mi volt a probléma?
2019. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok nem tudom mi lehet a probléma ha valaki tudja kérem írja le.
2023. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!