Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Reflux idegi alapon?

SOS Reflux idegi alapon?

Figyelt kérdés
egy orvos szerint a gyomorszájat a vegetativ idegrendszer irányitja, tehát nem lehetetlen hogy idegi alapon legyen reflux, ami rám igaz is mert pár éve szinte idegbeteg vagyok, és előttte sose volt ilyen gondom....

2013. márc. 3. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
szia,nekem amióta visszatért a pánikbetegség,azóta nyomó érzés van a mellkasomban,és sokszor légszomj is,ilyen fojtogató érzés,de érzem,hogy a gyomrom miatt van, mert pl evés után is mindig visszajön minden pedig keveset eszek egyszerre..
2013. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bár azt nem tudom,hogy nálam a pánik miatt van e a refluxos tünet,vagy fordítva.
2013. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!!! Háááát.. én 3éve vagyok pánikbeteg, elég sok pánikrohamom volt már , de refluxom 1éve van, teháát valószinü az hozta ki, rengeteg pánikolás, idegeskedés hogy mi bajom van stb, és mi lett az eredmény? Reflux....amivel most szenvedek és persze hogy ettől is stresszelem magam, tehát nehéz kimászni belőle :S
2013. márc. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!