Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Reflux, mitől rosszabb?

SOS Reflux, mitől rosszabb?

Figyelt kérdés
refluxom van, a torkomat érzem szétmarva, szedem rá a gyógyszert, most rosszabodott, lehet attól hogy sokat alszok, és alig tudok enni??

2013. márc. 1. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az éhgyomrot sokkal jobban marja a sav, mintha lenne benne étel. Szóval ha nem eszel rendesen, üres a gyomrod, akkor azért rosszabb.

Ha nem tartod a reflux melletti étrendet, akkor szintén nem lesz jobb.

Ha a fejedet fekvéskor és alváskor nem emeled meg, hogy ne tudjon feljönni a torkodig a sav, akkor szintén nem lesz jobb.

Ha ezek közül bármelyiket nem tartod be, akkor azért rosszabb.

2013. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát megemelem magam, csak mostanáan reggel alszok el, és délután 4kor kelek, addig meg nem is eszek, de nagyon rroossz igy, vissza kell valahogy szoknom...de a torkom is rosszabb lett :(

2013. márc. 1. 17:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként gyomrommal nincs gond...
2013. márc. 1. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor mivel van bajod, ha refluxos vagy?
2013. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
irtam! A torkommal!!! érzem hogy szétvan marva, és rekedt vagyok, egy éve ez megy, előtte a gyomrommal voltak gondok, most meg a torkommal, de már egyre rosszabb lett ...
2013. márc. 1. 18:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég stresszes, szorongós, ideges tipus vagyok, lehet ez a fő probléma.
2013. márc. 1. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!