Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek mitől következnek be?

Ezek mitől következnek be?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=C0HXc5kdtSY


Nem a repülősre gondolok, azt értem. Inkább a többire. Miért ájul valaki csak úgy el hírtelen?

Mindegyik cukorbeteg?



2013. márc. 4. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

bazeg, ez egyszerűen hihetetlenXD


a díszőrök meg ilyesmiknél lehet a túl meleg.. biztos volt olyan a környékeden, hogy pl évnyitón vagy évzárón valamelyik diák beájul a diri beszéde alatt.. nah, ez a meleg miatt van, bár a pontos okát most nem tudnám megmondani, a lényeg kb annyi, hogy nem jut elég vér az agyába

a többi meg... talán nem is cukorbeteg, csak hirtelen leesett a cukra valamitől (megterhelés, stb)

a súlyemelőnél szintén hirtelen kiszökött a vér a fejéből, ilyesmi


szóval beszarás ez a videó:D

2013. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hirtelen vércukor leesés, hirtelen alacsony vérnyomás, a túl meleg, túl sok állás
2013. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért az is feltűnő, hogy az esküvőkön szinte kivétel nélkül csak pasik ájulnak be. D
2013. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a fájdalomtól szoktam elájulni
2013. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!