Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy intenzív szexuális életet...

Egy intenzív szexuális életet elő középkorú férfi, ha abbahagyja a szexet, milyen változások következnek A szervezetébe?

Figyelt kérdés

Eléggé intenzív a szexuális életem szinte nem volt nap hogy ne lenne legalább 2-4 orgazmusom ,és ha nem volt, no akkor megoldottam manuálisan mert szükséget ereztem!

Azt vettem eszre hogy amikor nincs szex akkor meg fel vagyok pörögve és jobb a közérzetem(de érzem hogy nagyon hiányzik a szex és csak arra jár az eszem !) ,És ha meg kiélem a szexuális vágyamat akkor meg túl fáradt vagyok meg letört.

A feleségem elutazott egy pár hónapra és megtehetnem hogy semmi szex! Kíváncsi vagyok arra hogy jót tesz az egészségemnek .


2009. nov. 27. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy a szex hiánya jótékonyan hasson a szervezetre ezt nem tudom. :D

De ha Neked ez pozitív irányba mozdítja a fizikális erődet hát akkor szüneteltesd.

Neked ezek szerint az a pihenés ha nem sexelsz.

Tarts szünetet s mikor visszajön az asszony akkor aztán adj bele apait, anyait.

Semmi káros hatása nincs ha kihagyod a sexet, bár én tudom, hogy attól vagyok morcos, nyűgös.

2009. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

nem hiszem, hogy a szex hiánya jótékonyan hatna

de biztos lesz aki ezt mondja, aki úgy gondolja a szex bűn, úgyhogy nem baj ha felhagysz vele

2009. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, szerintem pont fordítva van, ha nincs szex, akkor levertség, depresszió, ha pedig van szex, akkor kivirulás, pörgés.

szóval valami más, pszichés oka lehet annak, hogy a feleséged nélkül jobb a közérzeted, semmi köze a szexhez.

2009. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmilyen. max idegbeteg leszel, ha nemdughatsz mindennap.
2009. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy a feleségem nélkül jobb a közérzetem ! Hanem ha nem szexelek annyit, például ha kihagyok egy napot! Úgy érzem hogy feltöltődöm .
2009. nov. 27. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!