Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sotret miatt fogyok? Tapasztal...

Sotret miatt fogyok? Tapasztalt valaki mäs is rajtam kivül ilyen mellekhatäst? Illetve az orvos megszokta emelni az elöirt adagot? Mennyi idö utän?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 09:27
 1/4 anonim válasza:

Én a héten kezdem meg a 3. dobozt. Én az ajakszárazságon kívül más mellékhatását nem tapasztalom. Nem fogytam tőle.

Igen, az orvosnak mindenképp említenie kell, hogy mennyit szedj belőle, mert nem mindegy.

2013. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak két hónapja szedem ez a második doboz. Neked már emelte? 20mg-osat szedek. Rügyezek még - de a hajam az katasztrofálisan száraz. Tiéd nem?
2013. márc. 8. 14:25
 3/4 anonim válasza:
Nem, még nem emelte és azt mondta, hogy hamarosan inkább csökkenteni kell, mert jön a napfény. : / Drasztikusan még nekem sem látható javulás, de már alakul. :) Nekem a hajam nem vészes, inkább az ajakszárazság. Elég kellemetlen, de elviselem, ha utána végre szép lesz a bőröm.
2013. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és én is napi egy szemet szedek.
2013. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!