Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni izgulás...

Mit lehet tenni izgulás miatti hányinger ellen, illetve hogy utazáskor, autóban ne legyek rosszul? 17L

Figyelt kérdés

Ha valami fontos eseményre kell mennem, vagy olyan személyekkel megyek, akik előtt a lehető legjobbat szeretném kihozni magamból, előtte elkap a hányinger mindig, van hogy 'ki is jön'. Ezzel mit lehetne kezdeni?

A másik: utazáskor is rosszul szoktam lenni, sőt, van hogy már az miatt vagyok rosszul, mert félek hogy utazni kell és hogy rosszul leszek utazás közben. Mi lehet a megoldás?


2013. márc. 7. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
B6 vitamin tabletta, gyömbér tea
2013. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utazasnal ha lehet, akkor pl a buszban figyelj arra, hogy ne kerek fole ulj... autoban ez ugye nem megoldhato... ne egyel sokat utazas elott, se alatt, es legyen nalad daedalon:)
2013. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a savanyú cukor segített, amikor hányingerem volt buszon.
2013. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
azthiszem van valami olyasmi is, hogy az ablakon nézz ki utazás közben, és akkor nem leszel rosszul. ha telefonozok, vagy olvasok nekem is hányingerem van kocsiban:(
2013. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Majdnem

A lenyeg, hogy ne gyorsan valtozo kepet nezz, mert a szemed gyorsan belefarad.... olvasasnal remegnek a betuk, es a szemed nem tudja fixalni, azert van

Szoval ne oldalra, hanem elorefele nezz ki az ablakon:)

2013. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És izgulás miatt hányingerrel mit lehet tenni?
2013. márc. 27. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!