Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Ti mit szoktatok tenni,...

SOS! Ti mit szoktatok tenni, ha szétrobban a fejetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

sokat,sokat,sokat aludni!

plusz egy algopyrin.

Ez mindig beválik! :)

2013. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm. gyógyszert már vettem most pedig elmegyek aludni egyet.
2013. márc. 7. 20:29
 3/15 Picúr/Pom-pom nélkül/ válasza:

Erős fejfájás esetén,beszoktam venni két panadolt,mindent lekapcsolok,sötétben,teljes nyugalomban fekszek le.Valamikor vizes ruhát is teszek a homlokomra.

Mielőbbi javulást kívánok!

2013. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 balazs831 válasza:
100%
Megiszom vagy fél liter vizet. Ez általában szokott segíteni.
2013. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szasz89 ***** válasza:

Fúrok rá egy lyukat, hogy a bennlévő túlnyomás kiszabaduljon és így elmúlik a fejfájásom. Legalábbis a középkori gyógymód ezt tanácsolja. Még nem próbáltam ki, de valószínűleg hasztalan, mint számomra bármilyen fájdalomcsillapító.

Úgyhogy hagyom, hadd fájjon, esetleg sok vizet iszom, mint előttem említették, tudniillik, hogy másnaposságkor dehidratáció (vízhiány) okozza a fejfájást. Talán nálam máskor is, mert egy picit szokott segíteni. Ha front miatt van, akkor majd elmúlik a fronttal együtt.

2013. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
nos beveszek egy flectort(receptre kell) és kész is vagy ha nem akkor alvás vizes borogatás és ennyi vagy nem gondolok rá és azon kapom magam h nem is fáj
2013. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem még sohasem robbant szét.Olyan már volt,hogy "ugy érzem,hogy mindjárt szétrobban a fejem",de csak egybe maradt.
2013. márc. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Optipolar válasza:

Ha a szó szoros értelmében szétrobban, akkor már semmit :) XD

De egyébként sok folyadék és Algopirin.

2013. márc. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Advil Ultra Forte. Nekem legalábbis jobb, mint az Algopyrin (vagy az Algozone - ugyanaz) és recept nélkül lehet venni, bár mostanában már Cataflamot szedek, ami szintén vényköteles. Ha gyakori az erős fejfájás, ajánlott orvoshoz menni vele, szakorvos pedig ki tudja vizsgálni és tud megfelelő gyógyszert írni, hosszú távon ugyanis egyik általános fájdalomcsillapítót sem szabad szedni.
2013. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy kérdező? De először mindenképp többet kell pihenned. aztán attól függ mennyi idős vagy gondolatban kell simítanod mindenedet. Ez a feszültséget lecsökkenteni képes.


aztán igyekezz megoldani a problémáidat, ne halassz semmit másnapra mert összecsapnak a fejed felett a hullámok.

2013. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!