Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy egy könyvet...

Normális, hogy egy könyvet kettőször kell elolvasnom ahhoz, hogy megértsem rendesen?

Figyelt kérdés

vagy szar a memóriám?:D


+ volt olyan is h két filmet megnéztem egymás után és amikor a 2.-at beraktam nem emlékeztem az 1. nevére:S



2013. márc. 9. 13:48
 1/1 Chello válasza:

S vagy nem S ez velem is előfordul és másokkal is.

Megfigyeltem, hogy két esetben gyakori:


1. Amikor a fejem tele van rendezetlen kérdésekkel, ilyenkor nehezebb a közérzetem is.


2. Amikor kimerült vagyok és csak lustán lófrálok.


Tény, hogy a fáradtsághoz hozzá lehet szokni annyira, hogy nem érzed meg. (Legalább is egy bizonyos szintig)


Továbbá én úgy látom, hogy sok ember nem csak arra nem figyel oda amit saját céllal tesz, hanem gondolkodás helyett tesznek úgy mintha megértenék amit látnak.

Ezen az alapon te nem is vagy olyan rossz helyzetben mivel felmerült benned ez a kérdés.

2013. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!