Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Omega3-tól puffadás és teltség...

Uccso89 kérdése:

Omega3-tól puffadás és teltségérzet?

Figyelt kérdés
2 napja elkezdtem szedni az Omega3 zsírsavat lágy kapszula formájában. Azóta folyamatosan teltség érzetem van és fel vagyok puffadva nagyon. Mit tehetek ellene? Ha nem muszáj akkor nem állnék le az omega3-ról a pozitív hatásai miatt. Van valami másik megoldás??

2013. márc. 11. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Allergiás nem vagy a halra? Nekem hal allergiám van, és az okoz ilyen tünetet, ha kapszula formájában veszem be.
2013. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok Róla hogy alergiás lennék a halra, az egyik kedvenc ételem. Semmi panasz nem volt eddig.Ráadásul szedtem már 1-1,5 évvel ezelőtt omega3-at és semmi probléma nem volt. Lehet hogy az adott kapszulával van a probléma???
2013. márc. 12. 07:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyenfajta kapszulát szedsz?

Van halszaga?

Büfögsz tőle?

Ha igen, akkor biztosan avas, és a megoldás más cég terméke.

2013. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

bioteches kaszulát. halszaga elég erőteljes a dobozban.

már 2 napja nem szedem és semmi puffadás úgyhogy most már biztos hogy ő a bűnös:)

2013. márc. 13. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:

A halolaj kapszuláktól , azért mert az omegazsírsav egy trigliceridhez van kötve és az nem elegyedik ezért sokszor teltség érzet és halas felböfögés illetve szájíz van.

A krill olajjal ahol az omega3 foszfolipidhez kötődik nincs ilyen. Ha érdekel küldök róla anyagot.

Úgy is ajánlják az omega3 új generációja....

2013. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!