Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy viselitek ezt az időjárás...

Hogy viselitek ezt az időjárást és a frontot?

Figyelt kérdés
Nekem már minden bajom van.. Fáj a derekam, szédülök, gyenge vagyok, a fejem is nyilall.. Ha esetleg valakinek van valamilyen ötlete hogyan lehetne enyhíteni a frontérzékenységet nagyon szívesen olvasom! :-)
2013. márc. 14. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szenvedek mint a kutya,pánikrohamok,szédülés....

Katasztrófális!

2013. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem is volt délután egy kemény pár percem, áldom az eget, hogy megtanultam még régebben hogyan szüntethetem meg gyorsan mert ezzel elszenvedtem volna egy darabig az biztos.. Nagyon régen volt már pánikrohamom, még valamikor tavaly októberben, de ez az időjárás kikészít..

Szedsz valamilyen gyógyszert?

2013. márc. 14. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugatatót szedek.

A munkán nincs időm betegeskedni,sok a meló,de itthon

nagyon megvisel.Már félek itthon lenni :(((((

Te?

2013. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj ki a hóba egy nagy sétára, csodákat tesz.
2013. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

úúú mi a technikád? nekem is elkéne a segítség..:( nehezen viselem én is a mostani időjárást - szorongós, pánikos vagyok én is. légyszi mondd el mi az a technika, kipróbálnám!:)

amúgy tippnek a citromfüves-levendulás teát tudom mondani, migrénre a szanuát (amíg ott vagy, megszünteti a fejfájást) és a forró vizes lábfürdőt tudom még tanácsolni - a forróvízbe csepegtess levendulát!

jobbulást!

2013. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Furcsa, én nagyon frontérzékeny vagyok és migrénes, most meg kutya bajom o__O
2013. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!