Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van már a tavasz? Mennyire...

Hol van már a tavasz? Mennyire viselitek jól ezt a borzalmas, vacak időjárást?

Figyelt kérdés

Nekem a tavasz úgy kéne már, mint egy falat kenyér.

Kezdek tökre kimerülni, pedig 8 hónapos a babám, és úgy látom, mozgásban, most jön csak a java. Kávé ide vagy oda, már 12-re, amikor sétálni mennénk, alig állok a lábamon. (az más kérdés, hogy éjjel sem alszik)


Tippek tavaszi fáradtság ellen?


2011. febr. 23. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Tippek nekem is jól jönnének, bár szerintem ez még inkább téli.

Nekem két kicsi van, utálom már a hideget, az öltöztetést, vetköztetést. Ma kritikán aluli napunk volt, bőgtünk mind a 3-an.

(Nem általános, de ma ez volt.)

2011. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szintén kér kicsivel, és nagyon nehezen viselem már :(


Nagy dózis c-vitamin (500-1000 mg-os) segít kicsit, hogy ne legyek annyira kimerült.

2011. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

13 hónapos járni tanuló kint, 5 hetes a pocakban, tiszta K.O. vagyok.... Bár mi ma is sétáltunk, nagyon kimerít az öltöztetés, de leginkább az, mikor már jövünk haza, fel kell mászni a másodikra, cipelem a lányom, a pokrócot, a vásárlásról inkkább már "leszoktam".

Én próbálok akkor pihenni, mikor a csajszim alszik. Ma megállapítottam, hogy nem ártana takarítani.....ezt elnapoltam péntekre :)

Igen, én is úgy érzem, hogy egy kis meleg, finom langyos napsugár, ücsörgés a padon nagyon jót tenne már :)

Több vitamin kéne (legalábbis nekem) de sajnos a gyümölcsöktől van a leginkább hányingerem....ez is milyen fura.

Kitartás, talán nemsokára megérkezik a várva várt... :)

2011. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is meg vagyunk zavarodva.

20 hónaposomnak lételeme a napi 3-4 óra a levegőn.

Egyszer délelőtt egyszer délután. De ma annyira hideg volt, hogy egy óra után bejöttünk, ráadásul beteg is, nem sok mindent tudok kezdeni vele és magammal sem már idebenn.

2011. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!