Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a tüdőm bal oldalon ha...

Fáj a tüdőm bal oldalon ha levegőt veszek, ha nevetek, ha köhögök, sőt még ha balra fordulok akkor is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány napja elkezdett fájni a torkom, azóta már köhögök is, tegnap óta fújom az orrom, de színtelen magyarul nem baktériumos. Elviselhetetlenül fáj a tüdőm, szerintetek tüdőgyulladás?

2013. márc. 15. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel ünnepnap van ezért ügyelet van csak.Szerintem elküld egy röntgenre és megnézik van e tüdőgyulladásod.Eléggé tüdőgyulladás gyanúsak a tüneteid.
2013. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvosi ugyelet!
2013. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bajer ***** válasza:
bal oldali tüdőgyuszi lesz
2013. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek vészes?:(
2013. márc. 15. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Vészes lehet ha nem kezelik és szövődmények alakulnak ki.Biztosabb lenne ha diagnosztizáltatnád még ma és kapnál rá gyógyszert.A tüdőgyulladás eltart két-három hétig.
2013. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha csak a köhögéstől fáj a mellkasom?
2013. márc. 15. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt ennyire durva tünetem csak a folyamatos köhögés amitől fájt már a rekeszizmom.Az orrfolyás és hőemelkedés egy hétre utána jött.Tüdőfájdalmam nem volt csak folyamatos köhögés akkor amikor a doki a biztonság kedvért elküldött röntgenre és ott kiderült hogy tüdőgyulladásom van és elkezdték kezelni.Lehet ezért nem alakult ki kellemetlenebb tünet.De te írod hogy elviselhetetlenül fáj már tüdőd ami arra utal hogy előrehaladottabb a betegséged.Jobban járnál ha bemennél az ügyeletre vagy ha fiatalabb vagy szüleid megkérnéd hogy vigyenek be,mert még ma meglenne a röntgened és kapnál gyógyszert és fájdalomcsillapítót is.
2013. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A bordád nem sérülhetett meg? Egy bordarepedés is lehet...
2013. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem csináltam semmi olyat :/ Köszönöm a segítséget!!:)
2013. márc. 17. 13:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már 2 hete így vagyok vele és második héten kezdett fájni a tüdőm és gyakran köhögök, fulladozok szóval együtt érzek veled:D csak nekem a jobb tüdőm fáj>.< Szerencsére nálam nátha nem jelentkezett. Pihenj sokat 2-3 hétig biztos eltart. Én gyógyszerellenes vagyok, de ha te nem, akkor irány az orvos, ha tüdőgyulladásod van, akkor írnak fel antibiotikumot azt szedd. Egyébként nekem volt már tüdőgyulladásom és ez nagyon arra utal, hogy az!
2013. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!