Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyakamon jobb oldalt pár...

Nyakamon jobb oldalt pár hónapja néhány csomó van. (1ik elég nagy) Szokott fájni a nyakam, fejem azon az oldalon. Nagyon félek h. már későn fordulok orvoshoz és biztos vmi áttétes rák lehet. Ugye lehet más is? 16/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 21:25
 1/6 igabcsy ***** válasza:

Lehet nyirokcsomó duzzanat. De én nem várnék vele.

A kórházak orr-fül-gégészeti osztályaira beutaló nélkül is lehet menni. Szerintem minnél előbb keresd fel.

Ez nem játék!!!

2010. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért is jobb lenne, ha elmennél, hogy megnyugodj, mert addig idegeskedsz és attól tényleg lehetsz majd beteg. Egyszer én is elmentem egy nyaki csomóval a körzetihez, de kiderült, az csak egy pajzsmirigy volt, ami egy régebbi náthától megnagyobbodott, de a doki tök jól megnyugtatott. Később el is múlt.
2010. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el vele hétfőn, a körzetihez, és kérj beutalót a kórházba4Nem megjeszteni akarlak, de édesanyámnak is szeptemberben jött ilyen elő!Húzta halasztota, és mikor már tojásnyi volt, és fájt a nyaka, akkor ment el vele!Elküldték mintavételre, amire az a válasz jött hogy nem értékelhető, és ismétlés kell!Ekkor már tudtam hogy nagy a baj, eü-s vagyok!(igaz nem ilyen területen, de tudom mikor kérnek igazoló vizsgálatot)Akkor a második lelete egyértelmű volt!Tüdőrák áttét!Ez okt 30.-án volt ! November 20.án meghalt!Előtte semmi előjele nem volt!!Soha nem volt beteg, nem fájt semmije! 20 nap alatt teljesen leépült, és addigra megtudtuk hogy a csontjai is mind áttétesek!Szóval ne játsz az életeddel.Semmi nem olyan fontos mint az egészség!Én megtanultam!
2010. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszönöm. Itt is van fül-orr gégészet ahol lakom. Meglátogatom majd. Nagyon félek az ilyen betegségektől,mert sok orvosi oldalt elolvastam és minden betegséget beképzelek magamnak... :(
2010. jan. 24. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azért remélem rákos vagy, ha kövér vagy, ha jó a tested, akkor Hol is laksz?
2010. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Na hogy vagy?
2010. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!