Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már másfél hete fáj a bokám....

Már másfél hete fáj a bokám. Hogyan lehetne enyhíteni a fájdalmon?

Figyelt kérdés
Bár másfél hét óta sokat javult, de még mindig fáj..Heti 3x van tesink egy héten és tesi után már alig bírok lábra állni mert annyira fáj. Ha a szüleim beírják h ne tesizzek akkor ugyanúgy kellene pl. 1000m-t futni (ami pl. ma is volt). Valami megoldás erre?
2009. szept. 15. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos például? Aki megnézné, hogy vajon mitől is fáj a lábad?
2009. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel faluban lakok, ezért nehezen lehetne megoldani hogy mondjuk szakember nézze meg.
2009. szept. 15. 15:14
 3/4 anonim válasza:

1. milyen cipőben tesizel? ha lapos talpú, nem futó cipő, akkor ne lepődj meg ha fáj.

2.ha van vmi krémed pl flector ep gél akkor azzal napi 1-2 x kend be

nekem ugyanez volt a problémám , én vettem egy új cipőt magamnak , egy futócipőt nem érdekel hogy néz ki, abban járok , abban nem fáj egyedül a lábam .

ha beírják a szüleid h nem kell tesizned akkor mér kéne 1000 m -t futnod? utcai ruhában?vagy ezt a tanár mégis hogy gondolja?

2009. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valóban nem futócipőben tesizek. Akkor majd beszerzek egyet, és megoldódik a probléma =) Nos,azt mondta a tesitanár hogyha nem szakembertől hozunk igazolást akkor a felmérésekben részt kell venni, azt pedig nem érdekli hogy utcai ruhában vagyok-e vagy sem!
2009. szept. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!