Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Torkig vagyok a mostani...

Torkig vagyok a mostani életemmel. Nincs egy épkézláb gondolatom. Kilátástalanság és bizonytalanság?

Figyelt kérdés

Semmi sem olyan mint amilyennek elképzeltem gimis koromban. Nincs egy olyan nap amikor jól érezném magam.

Van munkám, de milyen áron? Gyűlölök ott dolgozni, félek minden nap bemenni nem tudom mi vár rám. Van párom akivel nem tudom miért jöttem össze, mert mindig érzem, hogy ennek nem lesz jó vége és nem jó valami a kapcsolatunkban. Nem ilyennek kellene lennie. Borzasztó így élni. Nincs családi hátterem, otthon mindenki tehetetlen és szerencsétlen, akárhányszor beszélek anyámmal mindig történik valami. Elegem van már abból, hogy semmi jó nincs ebben a k*rva életben. Legszívesebben eltűnnek a térképről.



2013. márc. 18. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

VÁLTOZTASS! vesztenivalód nincsen. Nem az élet a rossz, hanem csak az rossz amit most csinálsz. Szakíts a pároddal, és keress másik munkát. Lehet hogy nem tűnik könnyűnek, de jót tenne.

Tapasztalatból írom, hogy az ilyen kapcsolatok, amiknél már az elejétől valami rossz érzésed van, mindig rossz irányba terelnek. Minél hamarabb ki kell szállni!

Gondolkozz azon, hogy gimis korodban hogy képzelted el, és hogy hogyan tudnád elérni azt amit szeretnél.


Sokan élnek monoton, unalmas, boldogtalan életet. És nagyon sokan ezt el is fogadják. Az, hogy eleged van, nem feltétlenül rossz. Lehet ez egy "löket" afelé hogy jobb életed legyen. Persze rajtad múlik

2013. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A legnagyobb probléma az az érzelmi függésem a páromtól. Képtelen vagyok szakítani vele mostanra már beláttam.
2013. márc. 18. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Én, amikor elegem van a munkámból, meghallgatom az ügyfélszolgálatos panaszát a neten. (Tudod, az a bar*marcús) és midnjárt jobb kedvre derülök.
2013. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia :) Szerintem pozitívan kéne állnod a dolgokhoz!

Neked van munkád, családod,szerelmed,iskolád.

Nem lenne okod panaszra, mert van akinek ezek nincsenek!

Mivel vagy torkig pontosan? Ezekben mit nem lehet szeretni? Inkább becsüld meg amid van!

2013. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az érzelmi függőség gáz..:/ nehéz belőle kijönni, de nem lehetetlen. Sajnos nekem is nagy problémám volt pár szakítás, olyannal is akivel azt se tudom minek jöttem össze, mint ahogy te írtad. De sikerült:)


Van pár jó tippem, hogy kijöjj a kapcsolatodból szenvedés nélkül:


Tegyél meg mindent annak érdekében, hogy megszépülj! Pl. menj szolizni, az szépíti a bőrt ilyen hosszú tél után. Legyél minden nap ápolt, nőies. Csinálj valami jót a hajaddal. Fest be, vagy bármit ami feldobja kicsit hosszabb távon.

Legyél nyitott, és még ha nem is vágysz másra, bárhova is mész legyél "felkészült".

Kezdj el tanulni, vagy érdeklődni valami iránt, ami mindig is érdekelt, pl rajzolás, zene, vagy amihez kicsit is jobban értesz. Az lefoglal, és a saját kis világodba rejtőzhetsz.

Próbálj a szüleiddel is lenni, akik felneveltek, és eltartottak. Te meg csak szerencsétlenezed őket, miközben ők adták neked az életet. Ha azok is, el kell fogadni, mert ő döntésül, ő életük, viszont nem szabad kizárni őket. Főleg nem egy olyan ember miatt, akivel úgy élsz együtt, hogy valami nem jó a kapcsolatban, és nem lesz jó vége. IDŐPAZARLÁS!


A lényeg, hogy kerekedj felül! hogy egy idő után magadtól érezd meg azt, hogy te ennél több vagy, hogy ebben a kapcsolatban maradj.

Ha valami nem jó, az nagyon rossz jel. Sok időt, életélményt elbuksz így. Most jön a jó idő, ilyenkor érdemes változtatni. Sok szerencsét!

2013. márc. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!