Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb hetente rámjön egy pár...

Kb hetente rámjön egy pár percig tartó szédülés, bizonytalanság érzés, mitől lehet, volt már igy más is?

Figyelt kérdés
Pár percig tart,közben szorit a fejem,és bedugul a bal fülem is.Voltam már vele fülészeten,nem találtak semmit,Nem is nagyon foglalkozott vele az orvos.Azt mondja a fronttól is lehet,vagy a menstruációs ciklustól,amit nem hiszek,mert van hogy sürün,van hogy csak a mensi előtt pár nappal jön rám.Mit lehet tenni ez ellen?
2011. szept. 6. 17:25
 1/3 A kérdező kommentje:
2-3 hetente,azt akartam irni.
2011. szept. 6. 17:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg összefügghet azzal, hogy nem iszol elég folyadékot. Napi 2-2,5 liter lenne a normális. Ha nem iszom eleget, nekem is hasonló tüneteim vannak! Igyál több folyadékot!
2011. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálok odafigyelni a folyadékra,de nem mindig van meg a 2-3 liter.Neked is füldugulásod van közben?
2011. szept. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!