Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy kössem le magam két napig?

Hogy kössem le magam két napig?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, így se suliba, se máshova nem mehetek el. Péntek du már mehetek a barátaimmal,de még ma és holnap ki kell bírnom otthon. hogy kössem le magam?
2009. szept. 16. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van gép?Van net?Sose volt gondom, ha ezek megvoltak.
2009. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De annyira unalmas már...
2009. szept. 16. 16:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Néz filmet,olvas...
2009. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj, olvass-kezdj bele valami jó könyvbe. Kérj jó kis mintás csomagoló papírt és régi cipős dobozt, füzettartó papucsot vagy ha véletlen van fénymásoló papíros dobozod újítsd fel vele, egy csomó tök jó dolgot lehet bele pakolni. Csinálj képeket a faladra, takaríts jól ki, boríts ki egy elfelejtett fiókot, hajtogasd át az összes ruhádat, hátha van olyan, amit elfelejtettél, vagy valami régebbi, amit egy kis trükkel feldobhatsz, rendezd át a szobádat, próbálgasd fel a ruháidat, hogy mi mihez passzol, csinálj fényképeket akár a ruháidról fehér háttér előtt, nyomtasd ki, vágd ki és kezdd el összekombinálgatni, hogy mi mivel lenne jó, próbálj ki új frizurákat, rendezd át a faliújságodat, ha van, meg mit tudom én, most ennyi jutott eszembe...
2009. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nah ezek jók :D am bocsi csak eléggé fantáziátlan vagyok...
2009. szept. 16. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket mindig arra használtam ki, hogy csinosítsam a szobámat. Mondhatom anyám örült mikor hazaért a munkából és meglátta, hogy egyedül áthúzogattam a bútorokat. Most már ráadásul a netről is lehet tök jó csináld magad tippeket szerezni.
2009. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ott az MSN is, ott beszélgethetsz a barátaiddal. Vagy rajzolj, írj verset, dalt, esetleg regényt akár mesét vagy a saját életedről szóló történetet. Vagy tervezz forgatókönyvet, vagy aludj sokat! De pl a neten is utánanézhetsz, ha gondolod, küldök pár linket youtube-ról, megnézheted ott az új videóklipeket, vannak jók is. Vagy írj nekem e-mailt, vagy vegyél fel MSN-re: evicica10hotmail.com ! Jobbulást!
2009. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

msn délelőtt kilőve mert mindenki suliba van :S:D

De oké, felveszlek téged, köszi

2009. szept. 16. 17:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Ültesd át a cserepes virágokat, DVD-zzz
2009. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
te vagy az a bekucc..... kezdődő? Ha igen akk köszi hogy felvettél:)
2009. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!