Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel kössem le magam? Semmi...

Mivel kössem le magam? Semmi nem jön össze, túl izgatott vagyok!

Figyelt kérdés
Nemsoká nyuszit fogok kapni, elvileg holnap megyünk beszerezni a felszerelését. Magát a nyuszit még csak kb 2 hét múlva kapom meg. De már most olyan izgatott vagyok, hogy semmi másra nem tudok gondolni, és semmi nem köt le igazán, csak 10 percenként nézem az e-mailemet, hogy válaszolt-e már a tenyésző...
2011. ápr. 4. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit szoktál :)
2011. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
valamilyen okbol sajnos megsem fogod megkapni a nyuszidat
2011. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam:))

Szerintem csináld azt amit szoktál egyébként is.

Csak tudod készülj fel rá hogy nem lesz veled örökre!:((

Én erre nem voltam,januárban meghalt,6 év után elment a tapsifülesem.:(Még mindig hiányzik:(

És remélem jó helyen lesz a tiéd;)

Vigyázz rá,szeresd:)Ne félj ne gondolj rá(tudom-tudom nehéz:D)és hamar eltelik az a két hét.:)

2011. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szegénykém :( Mi történt vele?
2011. ápr. 5. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát..Pénteken rosszul lett.Nem csinált semmit csak ült.Nem evett nem ivott,csak ha a kezemben megitattam.

Aztán hétvégén még rosszabbul lett.Vasárnap délután kihívta anya az állatorvost aki azt mondta hogy tüdőgyulladás,de nem attól hogy megfázott,hanem valaki olyan kézzel nyúlt hozzá amin olyan bacik voltak.Aztán hétfőn kicsit jobban lett,de nem volt a legjobban( senki nemvolt itthon vele,de reggel még megpróbáltam megitatni,nagyon rossz volt itthon hagyni:()

Aztán kedden nagyon rosszul volt...nem akartam hogy tovább szenvedjen ezért azonnal kihívtuk az állatorvost,nem akartam szenvedni látni.

Így most itt van az ablakom alatt.:'(


Jaj és még annyit akarok mondani hogy vigyázz ezekre a dolgokra is nehogy így járjatok.

Megkérdezhetem hogy milyen fajta lesz?:)

2011. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szegénykém, nagyon sajnálom :( És lesz másik nyuszid?

Köszönöm a figyelmeztetést, nagyon oda fogunk figyelni, h ha hazajövünk csak kézmosás után nyúljunk hozzá!

Még nem tudom pontosan milyen lesz, én holland törpét szeretnék, de itt a környéken nem nagyon találok olyan tenyésztőt, aki foglalkozik velük, úgyhogy lehet, hogy kosorrú lesz. Egyelőre próbálom több emberrel felvenni a kapcsolatot, h kinek milyen van.

2011. ápr. 5. 18:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy ideig nem,ha ránézek egy nyuszira akkor nagyon rosszul érzem magam.

Nekem lógófülű törpenyuszim volt.:)

Én kereskedésből vettem,mert nagyon rossz állapotban voltak,így elhoztam őt,hogy jobb helyen legyen.:)

2011. ápr. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!