Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan ideges vagyok, ok...

Állandóan ideges vagyok, ok nélkül kiakadok arra, akit szeretek. Nagyon fáradékony vagyok, egész nap álmos akármennyit alszok?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja vagyok ilyen, de azelőtt is mindig fáradékony voltam..vizsgaidőszakom csak júniusban lesz meg 2 írásbelim májusban(OKJ-n végzek meg töriből újraérettségizem jobb jegyért) de én nem hiszem h ezek okoznák.

Fogamzásgátlót szedek 5 éve, az sem okozza sztem, bár a 3. fajtát szedem már.

A súlyommal vannak probémák, mindig belekezdek a fogyókúrába de nem vagyok kitartó, ma és tegnap viszont még jól állok és szeretném is tartani.

Fogalmam sincs h mi lehet..ha házi orvosomhoz elmegyek ezzel nem tudom h mit szólnak egyáltalán kivizsgálna e.



2013. márc. 21. 19:16
 1/1 anonim válasza:
muszáj hogy kivizsgáljanak,mert ezek szerint nem vagy egészséges. sok oka lehet: stressz,hormonszintek...
2013. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!