Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap álmos vagyok, és...

Egész nap álmos vagyok, és lusta, pedig alszom eleget miért?

Figyelt kérdés
Tudnék erre választ adni magamnak, mivel gondolom 13 éves korban a kamaszodás kezdődik, és ilyenkor a test sokban változik. De 2 éve azért már sok nem? Főleg mivel 2 éve még nem is lehetett az a kor ami most kezdődik. Fiú vagyok, és ezt nem tudom miért van. Mozogni szerintem mozgok eleget. A másik hogy a lustaságom is eléggé nagy lett. Nehéz ez nekem, hogy tudnám megváltoztatni ezeket?
2013. márc. 12. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.Én is mindig álmos vagyok (mondjuk én minden nap 5:30-kor kelek).De aztán elmegyek futni, vagy gyorsan leviszem sétáltatni a kutyát akkor feldobódom
2013. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Futni szoktam, amikor elindulok az iskolába a házam, és a busz megálló közötti távot lefutom. Aztán a torna óra, stb... De amint haza jövök lepihenni elpunyulok rögtön.
2013. márc. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!