Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A forró fürdő okozhat rosszull...

A forró fürdő okozhat rosszullétet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes.

Párszor már történt velem,hogy nagyon rosszul lettem egy kiadós forró fürdőtől.Hányinger,émelygés,hőemelkedés vagy láz, szédülés stb...

Már több mint két hete nem mertem beülni fürdeni a kádba inkább csak zuhanyozni szoktam.Most viszont nagyon vágynék egy jó forró fürdőre.


2013. márc. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én sem bírom a forró fürdőt, hasonló tünetek vannak nálam is ...ami nem megy azt nem kell erőltetni, de ha vágysz rá akkor ugorj a kádba :) előtte igyál meg jó sok hideg vizet :)
2013. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Okozhat persze. hirtelen vernyomasemelkedest, ezaltal rosszulletet.

ne csinald olyan forrora.

nagyon forrotol ne csodkozz hogy ilyen tuneteid vannak.

2013. márc. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez nálam is előfordul.Túl meleg vízbe ne űlj.Mármint ne dideregj jéghideg vízben,de max-ig se kell tekerni a csapot a forró víz irányába.Ha pont kellemesre beállítod,akkor ez elkerülhető dolog.
2013. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze,én egyszer majdnem beájultam emiatt
2013. márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fürdés végénél engedj hozzá hideget, hogy csak langyos legyen és még 5 percig maradj benne. Így visszahűl a tested, a rosszullét pedig elmarad.
2013. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!