Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy magam reggel...

Miért érzem úgy magam reggel ébredéskor, mint akit kifacsartak?

Figyelt kérdés
Bármikor kelek, nem számít, hogy magamtól vagy óra által de energiátlan vagyok, nyűgös, kissé hányingerem van és a fejem is fáj. Mitől lehet ez? :S
2013. márc. 22. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert rosszul alszol, esetleg keveset iszol úgy mint én. Reggel olyan vagyok mint akin átment az úthenger..

Állitólag valami enzim hiányzik belőlem hormonkatyvasz miatt, ami az alvásért felelős nincs meg a szervezetben

2013. márc. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet a szoba levegőtlen, vagy túl meleg párás lehet sok az elektroszmog, kávét ittál este sok oka lehet a táplálkozás de még akár a frontok is
2013. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja meg a sok stressz (bár akkor el-átalvási gondjaidnak is kéne lenni)
2013. márc. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Azt nem tettem hozzá, hogy 19 éves fiú vagyok, semmilyen egészségbeli problémám nincs, káros szenvedélyeim sincsenek.


Igazából tényleg keveset és rendszertelenül iszom, van, hogy pont e miatt kelek fel.


A szoba hőmérsékletével és levegőjével is lehetnek gondok, jó, hogy mondod, kedves második!


A harmadik válaszoló hozzászólására csak annyit mondanék, hogy de, vannak olyan problémáim is, csak ez a reggeli mindent visz.

2013. márc. 22. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!