Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 4 napja fáj a fejem...

Már 4 napja fáj a fejem minden nap. Előtte kb egy hónappal kezdődött ez a fejfájás os időszak ami sajnos máig is tart. Nemrég még csak délután kezdett el mindig fájni de mostmár reggel/délelőtt elkezd. Nem erős a fájdalom de kellemetlen. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
napi 6-7 órát alszok, vérnyomásom néha 140 de általában 120. 17/F
2013. márc. 20. 16:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem több alvás segíthet nekem is ez volt a problémám.
2013. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni, sok dologtól lehet.
2013. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
28.án megyek de kicsit idegesít a dolog..
2013. márc. 20. 16:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak szemüveg kell, de fájhat egy krónikus arc-vagy homloküreggyulladástól is, magas vérnyomástól, frontérzékenységtől, ne idegeskedj, mert attól is fájhat.

A háziorvos majd elküld laborvizsgálatra és az alapján esetleg más kivizsgálásokra is.

Egyébként iszol eleget?

2013. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szememmel nem hiszem h baj van, semmi gond a szememmel és nem is volt soha. hát igy hogy fáj a fejem igy elég sokszor iszok vizet. de mielőtt elkezdődött vna ez az egész, nem ittam sokat. sőt keveset. és amugy azt vettem észre h folyamatosan feszült vagyok. semmi okom rá, de mégis. nem értem mitől van. nincs okom stresszelni de valahogy mégis azt teszem
2013. márc. 20. 16:44
 6/11 A kérdező kommentje:
jó mondjuk nem vagyok olyan húúú de feszült, de amikor arra gondolok h mi bajom lehet akkor kicsit azleszek
2013. márc. 20. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem ülsz sokat a gép előtt? Éppen most olvastam egy cikket a számítógép-fejfájásról.

[link]

2013. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
napi 1 óránál nem többet.. mondjuk telot sokat nyomkodom. egésznap szinte
2013. márc. 20. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez valószínüleg pszichés. Sportolsz rendszeresen?

Az segítene, főleg a rendszeres futás reggelente stb. A sport nem csak a várnyomásodon segít de a stresszt is oldja.

Vannak tudatalatti dolgok amitől feszült lehetsz próbáld ki a relaxációt, jógát...Nekem évek óta fáj a fejem heti rendszerességgel elviselhetetlenül de amióta sportolok jobb lett és a relaxáció is segít nagyon sokat! Ne a gyógyszerekkel próbálkozz mert azok csak átmeneti placebo megoldást hoznak.

2013. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Konditerembe jarok heti 4-5x de pl sose futottam vmi sokat. A fo gond az h reggel elso gondolatom hogy faj e a fejem es ha gondolok ra akkor tuti h faj is. Azota voltam orvosnal, es minden rendben van kiveve a vernyomasom volt 150felett, de az orvos aztmondta h ez az izgulas miatt volt mert hogy a pulzusom is magas volt. De azt tudom h ha nem gondolok ra akkor nem is faj ugyhogy lesz*rom a rejfajast.. Van jobb dolgom is :):)
2013. ápr. 12. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!