Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen hatásos vény nélkül...

Milyen hatásos vény nélkül kapható nyugtatók vannak?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám lenne, hogy körülbelül 1 hete nem bírok buszra szállni, mert pánikolok és rosszul leszek...

Ezzel az a baj, hogy elég messze tanulok a lakhelyemtől és 5 órát kell buszoznom. Eddig nem jelentett nagyobb problémát, most viszont segítséget szeretnék kérni, hogy milyen típusú recept nélkül kapható nyugtatót vásároljak!? Vettem Sedatif pc-t, de (ahogy ezt a papírján is feltüntetik) a hatóanyagai arra ösztönöznek, hogy a szervezetem magát gyógyítsa stb stb... és attól csak rosszabbul vagyok... Olyasmi gyógyszert keresek, ami azonnal hat, vagy legalábbis addig, amíg tart a buszozás.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2013. márc. 22. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát reklámozzák a Valeriana relaxot, elvileg egy bizonyos idő után hatásos. Én nem szedtem.

Nekem is hasonló problémáim vannak, dokihoz mentem vele, frontint írt fel, ami segített.

2013. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy érdemlegesen semmilyen gyógyszer sem gyógyhatású készítmény nem fogja elmulasztani a pánikodat..

Ami segíthet ha szakemberhez fordulsz és kideríti, kiderítitek, miből ered ez a pánik!A háziorvos adhat beutalót pszichológushoz, amiért nem kell hihetetlen árakat kifizetni, mert fedezi a tb..

2013. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (:

Csak nem tudom akkor így hogy menjek haza jövő héten :/

2013. márc. 22. 12:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be valami nyugtatót(Valeriana,Sedacur forte)és próbálj meg ne egyedül utazni. Valahogy kösd le magad utazás közben. Saját tapasztalat.Ha nem egyedül utaztam semmi bajom nem volt.De ha egyedül egyszerűen le kellett szállnom és taxival menni.Aztán néhány év múlva, ahogy kezdődött elmúlt.Ha Neked nem múlik,ne várj sokat,menj el pszichológushoz!
2013. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű rávenni magam.

Az a baj, hogy egyedül utazom haza, senki nincs aki erre fele jönne :/

2013. márc. 22. 12:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát,akkor marad a szedálás:) De óvatosan! És próbálj meg nem agyalni rajta már most! Vigyél könyvet,netezz közben, vagy bármi,kösd le magad!
2013. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Wörishofeni Nervenpflege, én vizsgák előtt mindig ezt szedem és halál lazán húzkodom a tételeket:) Szuperül lenyugtat!
2013. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valeriana az kapható a patikában kb 800 Ft-ba kerül. Vegyél be 1 szemet ez nem erős nyugtató. Ha nem használ, akkor nyugodtan vehetsz még be belőle 1-2 szemet.
2013. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!