Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható hatásos antibiotikumok vannak bélfertőzések ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos az orvoshoz nem jutok el, mert a munkahelyemről nem engednek el.

Enyhébb több hónapja tartó hasmenésre keresnék baktériumölő szert.

Köszi!


2012. ápr. 21. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Bélfertőtlenítésre széntablettát szoktak szedni.De honnan veszed, hogy bakteriális fertőzésed van? Több hónap az elég sok! Jobb lenne, ha orvoshoz mennél vele.
2012. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Most vettem széntablettát, kíváncsi vagyok segít-e. Azért gondolom, mert eddig nem volt semmi ilyen problémám(se hasmenés se sok bélgáz és puffadni se puffadtam) most meg hirtelen minden előjött. Nem beszélve arról, hogy állandóan aludnék olyan fáradt és kimerült vagyok. Még adok 2 napot a széntablettának, ha nem segít akkor megyek a dokihoz.(csak sajnos nem igazán engednek el a munkahelyről)Köszi a választ!
2012. ápr. 22. 08:48
 3/4 kapo1588 válasza:
nah segített végül? vagy orvos? csak mert hasonló problémákkal küzdök...
2012. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Takács Jánosné ***** válasza:
Nagyon fontos a helyes táplálkozás ha hasmenésed van fontós hogy sok vizet igyál pótold a vitaminokat támogazsd meg a bélbaktériumokat bifidusz és probiotikus joghurtokkal normofort folyadékkal.A milli termékek és a janga joghurt+kefir segít.üdv.
2012. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!