Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék? (lent)

Mit tehetnék? (lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Elhagyatottnak, szomorúnak, magányosnak, hasztalannak érzem magam. Családdal a lehető legrosszabb a kapcsolatom, nincs ki mellettem álljon. Folyamatosan csak szidnak a szüleim, azt mondják bárcsak meg se születtem volna. E mellett az iskolában is kapom a fájó megjegyzéseket a magasságom miatt ( 180 cm ) Szépnek sem mondhatnám magam, még átlagosnak se, mondjuk úgy: csúnyácska. Nincs önbizalmam, de a legkisebb örömnek is úgy tudok örülni mint mások egy falat kenyérnek. Pszichológuson gondolkodtam, de egy kis faluban lakom ahonnan necces lenne bejárni és a suliból is hiányoznék ami meglátszana a jegyeimen, mellesleg kitudódna, hogy problémám van. Szomorú zenéket hallgatok, mindennap sírok, egyetlen megoldásnak tartom a HALÁLT. Tudom rajtam kívül még sokan vannak így, de én is szeretnék segítséget kérni és újra boldog lenni!

2013. márc. 22. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Sportolj sokat és lehetőleg friss levegőn tartózkodj!
2013. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hallgass vidamabb zeneket, es ismerkedj neten:) ( pl itt vagyok en, szivesen levelezek:P)

A halal ne megoldas, csak elveszed a lehetoseget a boldogsagtol es magadtol

14 evesen eleg ingatag az ember erzelmi vilaga, de hidd el, lesz jo

obb!

2013. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég ingatag vagyok én is. Neten nem szeretek ismerkedni, mert mindig nekem kell feldobnom valami témát, vagy különben nem beszélünk.
2013. márc. 23. 12:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen segítőkész emberek vannak itt-.-
2013. márc. 24. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallgass sok zenét és találd meg benne az örömöd. Anno nekem mindenki azt mondta, hogy milyen depis zenét hallgatok, de nekem az adta meg a szükséges energiát, az mozgatta meg a lelkemet.


Érdemes megkérdezned egy olyan tanárt, akiben megbízol, hogy van-e iskolapszichológus vagy egyéb lehetőség. Szokott lenni.

Egyébként sose foglalkozz azzal, hogy mások esetleg megtudják, hogy gondod van. Sokkal jobb, ha valaki ismeri magát és felvállalja a problémáit, mintha állandóan menekül előlük és hazudik magának és a környezetének is.


A magasság nem egyszerű, én fiú létemre is kaptam érte negatív dolgokat, de meg kell szokni, hogy az vagy és olyan vagy, amilyen :-)


Eléggé értelek, mert nagyon hasonló állapotban voltam a te korodban, bár halálon nem gondolkodtam, nem jelentett soha opciót, annál sokkal jobban ragaszkodtam a sok kicsi örömhöz. Érdemes kicsit idősebb barátokat keresni, ha a kortársaid között nem találod a helyed. Nekem ez sokat segített, sokat tanultam tőlük és mai napig az anno 1,2,3 évvel fölém járó volt iskolatársaim adják a baráti köreim alapját.

2013. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!