Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Infarktus, vagy...

Tündi0427 kérdése:

Mi lehet ez? Infarktus, vagy más? ( Lentebb írok! )

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, dohányzom, elég stresszes az életem, sajnos! Kb 2 hónapja fáj a bal oldalam, a bal bordáim alatt, illetve a szegycsont fele, de inkább ott is a bordák alatt, illetve a hónaljam alatt! 2 hete voltam vérvételen, teljesen jó lett, egy csillaggal jelölt érték sem volt benne, illetve múlt héten voltam EKG - n, azt háziorvos csinálta, azt mondta, tökéletes! Lehet a szívemmel gond, vagy mi lehet ez? Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 22. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tüdő és gerinc röntgenen is voltál? Bordaközi idegzsába nem lehet?
2013. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt egy nyaki - és gerinc röntgenem, kb 3 hója, negatív lett, meg tüdőszűrésen voltam, onnan is megjött a válasz, hogy tüdőgümő kórtól mentes...
2013. márc. 22. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Ööööö, milyen az a bordaközi idegzsába?
2013. márc. 22. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A bordák felé kisugárzó, heves nyilalló jellegű fájdalom.
2013. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu, hát fogalmam sincs, mi lehet ez, de nagyon fáj... minden mozdulatra, levegővételre jobban bele nyilal...:(
2013. márc. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!