Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek most a szívroham, vagy...

Ezek most a szívroham, vagy az influenza tünetei?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy nagyon pesszimista alkat vagyok, tehát minden apró kis jelből egyből csak a leg rosszabbra tudok gondolni. Minden úgy kezdődött, hogy kb 2hete volt 20-30db plussz szívütésem, vagyis szivritumuszavar, és ezen is nagyon sokáig stresszeltem, pedig tudom, hogy ez normális. Mostanában meg a pulzusom elég magas, mindig 80-90körül mozog nyugalmi helyzetben is, de szerintem ez a sok stressznek tudható be, amikor a ritmuszavaron idegeskedtem. Mindig figyelem a szíveresem, hallgatom, tehát nagyon sokat figyelek a szívemre, és gondolkozok a magas pulzuson, és néha ilyen kis tompa fájdalmat is éreztem körülötte. Ma a kezeim, vagyis inkább az alkaromban érzek néha kisebb fájdalmat, mindkét kezemben, valamint a lapockámban is, és a lábaimnál is, főleg a bokámnál. Ha jól tudom, az influenza is, és a szívinfarktus jelei is lehetnek a kézfájások. Néha, ha gyorsan nézek félre valahova, kicsit megszédülök, de jó az egyensúlyom. Hőemelkedésem is van. Szerintetek melyik lehet a bűnös?? Egyébként kb 2hónapja két műtétem is /daganatos betegség./ ott műtétek közbe és után is folyamatosan monitorra voltam kötve, ott kiderültek volna a szív rendellenességek? vagy van olyan is, ami ezalatt a 2hónap alatt alakulhat ki? 17/F

#infarktus #kézfájdalom #izomfájdalon
2012. dec. 14. 16:52
 1/3 Pendulum92 ***** válasza:
Amiket leirtál azok az influenza tünetei. Fölösleges mindig a legrosszabbra gondolni.
2012. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Édes drága pesszimista szerelmem! Ha ez a szívroham jelei lennének, nem igen lenne időd most itt írogatni ki az igen "értelmes" kérdéseidet! : ) puszillak
2012. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem szívroham :))
2012. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!