Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Romolhat a memóriám? (ˇlentˇ)

Romolhat a memóriám? (ˇlentˇ)

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van, lehet hogy hülyeség, de az utóbbi időben úgy vettem észre hogy így elfelejtek dolgokat.Volt már példa hogy olyan ember nevét is elfelejtettem, akivel napi hét órát is együtt vagyok az iskolába.Van ami teljesen ki esik,van ami csak részben , de például történelemből az tisztán megmaradt hogy a Colosseum 188m hosszú és 156m széles.Szóval már nem tudom mi lehet.

2013. márc. 22. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szelektív a memóriád. Nem érdekelhet túlzottan az a bizonyos ember :D


Nekem is érdekesen működik mostanában az emlékezetem.

Azt tudom, hogy a Ghost in the shell-ben 2501 a kód, meg egy csomó filmnek már fejből fújom a szövegét, meg hogy 200 db. kis linzerkarikához 60dkg liszt,40dkg margarin és 20 dkg cukor kell, de amiket az egyetemen pl. irodalomból tanultam, az totál kiesett. Ez van.

2013. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!