Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék? Elegem van az...

Mit tehetnék? Elegem van az emberekből!

Figyelt kérdés
Az iskolában is folyton csak megaláznak barátaim sincsenek, itthon is sokszor mondják, hogy a terhükre vagyok és boldogtalan vagyok, mindenki belém törli a talpát, mert nehezen kezelhető természetem van engem senki nem ért meg mindenki összefog ellenem. :'( Annyira elegem van! Mit tudnék tenni? Van valaki hasonló helyzetben??????
2013. márc. 23. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia ami neked kell az személyiség fejlesztés.

Régen pontosan ilyen cipőben jártam,tudom milyen érzés.

Ma sem egy álom minden csak már egyszerűen nem érdekelnek a negatív emberek,nincsenek hatással rám,egyszerűen lepattanik rólam ha valaki olyat szóll belül erősebb vagyok.


De ami igazán kell neked az szerintem nem más mint egy életcél,ha az meglesz boldogabb leszel és jobban kijösz az emberekkel.Tudom hiszen megtapasztaltam,vannak akikkel jól kijövök,az emberek töbségétől pedig semmit sem akarok és kész.

Becsüld meg azokat akik elfogadnak és tojj azokra akik nem jó magasról és ne akarj megfelelni egyedül csak magadnak.

Attól nem leszel soha boldog ha elakarod magad fogattani és ez nem is működik vagy elfogadnak vagy nem ,senki sem kedvel mindenkit.

Ami boldogabbá tehet és megszűntetheti a szenvedésed az nem más mint az hogy te fogadod el magad olyannak milyen vagy,ha ez sikerül akkor az első lépést megtetted.

Más soha nem lehetsz mint aki vagy de önmagad egy jobb verziója igen.

És minél inkább önmagad leszel annál inkább boldogabb leszel,de ehhez előbb rá kell,hogy gyere,hogy ki is akarsz lenni az életben.

A lényeg ebből az egészből,hogy ha önmagad akarsz lenni mindennél jobban,akkor nem akarsz majd másoknak megfelelni

és akkor megszűnik ez a nyomás és az emberekkel is jobban kijösz,mert míg megakarsz felelni,addig megjátszod magad,még ha nem is szándékosan és ettől megjátszotnak tűnsz és nem fognak bízni benned és ha nem bíznak nem is kedvelnek.


Én azt tanácsolom ,hogy olvass nagyon sok jó könyv van a problémádra,mert nem te vagy ezzel az első és nem is az utolsó és már sokan megoldották,csak nem feltűnő mert az ilyen dolgokról nem beszéll az ember nyilvánosan.

2013. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!