Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mitől lehet...

Szerintetek mitől lehet minden reggel erős gyomorfájdalmam?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, sajnos dohányzom:( (2-3 éve)

Az a problémám,hogy kb. 1 hónapja úgy kelek fel,hogy rettenetesen fáj a gyomrom...ilyen megmagyarázhatatlan éles fájdalom,hol a gyomorszájam közelében hol máshol a gyomrom környékén. Ha eszek vagy dohányzom jobb lesz. Napközben nem igazán érzem azt a fajta fájdalmat, mint reggel de azért előfordul,hogy sokat fáj a hasam.

Már néha annyira fáj,hogy a legrosszabra gondolok...hogy ez esetleg gyomorrák,vagy vastag/végbélrák! ez csak néha fut át az agyamon...mert azért nem hiszem,hogy ez lenne...rendesen van étvágyam,nem rég óta cigizem, fiatal vagyok,nagyon ritkán vagyok beteg. Viszont mostanság sokat idegeskedtem.

Volt már valakinek valaha ilyen?


Köszönöm előre is.


2013. márc. 24. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg sok a gyomorsavad, hiába nem érzed és attól fáj, ha eszel felszívja az étel a felesleges gyomorsavat és azért múlik, menj orvoshoz, szerintem gyomornedv ellenálló tablettát fog írni, nekem azt írt, nekem terhesség alatt kezdődött és emésztési zavarom lett, nekem úgy szokott fájni a gyomrom, hogy felér a szülési fájdalommal, és nincs komolyabb problémám, a gyógyszer percek alatt elmúlassza.
2013. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen erre már én is gondoltam...mert néha olyan mintha megállna a kaja és csak mar valami...akkor valószínűleg az a gyomorsavam. De reggel nem azt szoktam érzeni,hogy égne a gyomrom,hanem hogy úgy fáj hogy megőrülök.

Nekem is volt már olyan hasfájásom amibe azt hittem belehalok...Szülési fájdalmat még nem éltem át...de eltudom képzelni,hogy neked is mennyire szokott fájni akkor.Nekem is van hogy annyira fáj,hogy összegörnyedek és alig tudok felállni.

2013. márc. 24. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, nekem is pont olyan ahogy leírtad, emésztési zavar, az orvos ír majd ki gyomornedv ellenálló tablettát, én apo-famotidint szoktam bevenni, és a többszöri kevesebb étkezés a jó még
2013. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Most kicsit megnyugodtam,én már a legrosszabbra gondoltam. Hogy ez valami daganat lesz,vagy,hogy valami nőgyógyászati betegség,és hogy nem lehet majd gyerekem. De akkor lehet,hogy csak a savam lesz az.

Köszönöm szépen még egyszer.

2013. márc. 24. 13:41
 5/6 A kérdező kommentje:
még egy kérdés. Neked is szokott olyan lenni,hogy hol nehezen tudsz elmenni wc-re napokig nem ,utánna pedig van hogy 1 nap többször is? mert nekem ez van folyamatosan.
2013. márc. 24. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, nekem még ha fáj a gyomrom, akkor nehezen vagy egyáltalán nem tudok büfizni meg pukizni se, mintha megállna az egész emésztésem, böfögésre kicsit könnyebbülni szokott a gyomrom
2013. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!