Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Zarzio injekciot tényleg...

A Zarzio injekciot tényleg fel kell venni kemo után kötelezöen?

Figyelt kérdés
Párom pénteken jött haza a kilinikárol az 5 napos kemoterápiárol és tegnap kapta meg a injekciokat . Vagyis kezdte és utána nagyon rosszul lett. Nem tudjuk hogy a Zanziotol e vagy a kemo? Ezt tényleg fel kell venni? Tapasztalat?
2013. márc. 31. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap kaptam meg az 5. zarziót. Több mellékhatása lett nálam, mint a kemoterápiának. Egyébként akkor adják, ha a kemótól lecsökken a neutrofil granulocita mennyiség a vérben, ezt neutropéniának hívják. Ha indokolt(!), akkor kell. De valószínű körháza válogatja...
2013. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Gyorsan leírok pár mellékhatást, amii rajtam kijött: szegycsontfájdalom, medencecsont fájdalom, hányinger, szédülés, csillagokat látok napok óta, izomfájdalmak, hátamban izomgörcsök, nehézvizelés (nehezen indul), fáradtság, izületi fájdalmak véletlenszerüen mindenhol.

2013. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen mellék hatások jöttek ki?
2013. márc. 31. 15:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz gyógyulást!
2013. márc. 31. 15:07
 5/7 anonim válasza:
Nagymamám is ma kapta meg a zarzio injekciót, amitől teljesen elgyengült. Fájnak a csontjai,izmai, egyszóval mindene... Érdekelne, hogy milyen fájdalom csilapítót szedhet be? Azt tudom,hogy algo féléket nem...
2014. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Errrika válasza:
Meddig tart az injekcio fajdalmas mellekhatasa?
2015. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Eszterke6 válasza:

Sziasztok!

Meddig tart az injekció mellékhatása?

Az utolsó injekció beadása után

febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!