Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A sok horrorfilm, horrortörtén...

A sok horrorfilm, horrortörténet tesz kárt az idegekben? Elképzelhetőek hallucinációk, rémálmok, ideg összeroppanás, vagy hasonló a sok horrorfilm, játék, kép hatására?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik a veszélyei, milyen mértéket kell betartani stb?!

2013. márc. 31. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy okozhat idegrendszeri problémákat, úgy mint egyes esetekben az erőszakos számitógépes játékok! de ez nagyon ritka! Én nagyon szeretem a horrort, de a legtöbb nevetséges! Viszont egy film után volt rossz érzésem, soha többé nem nézem meg: a kés filozófiája :(
2013. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy ha sokat nézed akkor egy idő után immunis leszel rá,és ettől rideggé válhatsz.Kárt inkább csak pszihésen okoz,minthogy az idegrendszeredben okozna.

Én régebben minden ilyet megnéztem,mostmár annyira nem érdekel,inkább vígjátékokat nézek amitől szétröhögöm magam,mert az viszont jót tesz.

2013. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a horrortól vagy a számítógépes játékoktól vagy bármilyen filmtől/könyvtől megroppan az idegrendszere, az amúgy is beteg, szóval tök mindegy neki.
2013. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Számomra van egy film, amit ha nézek hevesen kezd verni a szívem, és rosszul érzem magam. Nem undorító nem is romantikus, csak a története egyszerűen olyan szinten megfog, hogy elájultam. Leesett tőle a vérnyomásom (Komfortos mennyország, apa elveszti a lányát jelenet) Pedig csak egy ehhez képest nagyon gyenge szempontból vesztettem el aput (elköltöztem) és ez nem is viselt meg. Mégis, maga az egész történet, az, hogy a lány a két világ között van, olyan érzéseket váltott ki belőlem, hogy azóta megváltoztam. Nem szoktam a filmre gondolni, nem szokott az eszembe jutni, csak ha konkrétan ilyesmiről beszélünk. Ez mitől van? Lehet , hogy valahol a tudatalattimra hat az egész?
2013. márc. 31. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!