Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már kb.3 hete fájdalmat érzek...

Már kb.3 hete fájdalmat érzek szívtájékon. Eléggé aggódom miatta, félek, hogy a szívemmel van valami. Menjek el az orvoshoz? Kardiológiára?

Figyelt kérdés
Először a vállam fájt, gondoltam huzatot kapott és mintha az sugárzott volna ki a bal oldalamba. De a vállfájásom elmúlt. Aztán a savamra gondoltam, hogy attól lehet a mellkasfájdalom. De most kb 4 napja, úgy rendesen szúrkál. Hónaljban fáj, a mellem oldala és úgy középtájén a két mellem között( szívkörnyéken). Hol beleszúr, hol belenyilal, hol megzsibbad egy kicsit. Már beparáztam tőle elég rendesen. Bár tudom hogy sok mindentől lehet, de akár szívprobléma is. Júniusban ekg-ztak. Negatív volt. Vérnyomásom, pulzusom jó, zsibbadás nincs.
2009. szept. 20. 18:08
 1/6 anonim válasza:
100%

Mindenképpen menj el dokihoz!

Nem akarlak ijesztgetni de komoly probléma is lehet.:(

Minél előbb keress fel egy orvos!

2009. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sosem értem az ilyen kérdéseket.


Miért tőlünk kérdezed meg, elmenj-e orvoshoz?? Miért nem evidens???? És miért vártál ezzel 3 hetet???? Ha 4napja érzékeled jobban, hát akkor 4 napot! Irányi a háziorvos, majd beutal ahány helyre gondolja!

2009. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Irány a háziorvos!

Háziorvosom nem tett semmit! Most már megfázásos tüneteim vannak, azt állapította meg, hogy felső légúti megbetegedés!

Mondtam neki, hogy hol és hogyan fáj, de csak annyit, mondott, hogy 24 évesen hogy lenne baja a szívemmel!

Ráfogta, hogy ez is a megfázástól van! Ha rosszabbul vagyok menjek vissza hozzá!

Akkor hova menjek?????

Magánrendelésre? Az nekem nem megfizethető!

SZTK? 2 hónap múlva időpont?

Hát ez van!

2009. szept. 25. 10:43
 4/6 anonim válasza:
100%
Hát igen....Magyar egészségügy...Csak beteg ne legyen az ember Magyarországon.Tudom hülyén hangzik de próbálj meg pozitív gondolatokkal "meggyógyulni"Beszéld be magadnak,hogy elmúlt a fájdalom nem fáj semmid,és egészséges vagy.A pozitív gondolatok és szavak teremtő jellegűek,ha már az orvosokra nem számíthatsz próbáld ki ezt.Nincs veszteni valód:)
2009. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Ez a legutóbbi hozzászólás nagyon tetszett!

A pozitív gondolkodás nagyon fontos, és most épp ezt próbálgatom, kisebb nagyobb sikerrel!

2009. szept. 28. 14:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem javul a dolog a héten, menj vissza nyugodtan a háziorvosodhoz, és közöld, hogy EKG beutalóért jöttél. (Én valami ultrahang dolgot is javaslok, /tükrözésbe gondolom nem mennél bele:)/ mert lentebbről is szokott kisugározni mellkas tájékra a fájdalom - apámnak pl fekélye volt így, és a szívével kezelték....) Ha kötözködik, mondd meg, hogy Te szeretnéd kivizsgáltatni magad, ha Neki úgy tetszik, nevezzétek csupán rutinvizsgálatnak, de Neked jogod van hozzá. Állj ki magadért, nem a véleményére vagy most kiváncsi, tegye a dolgát, írja meg Neked a papírt. Sajnos Nekem is úgy kell megmondanom olykor a háziorvosomnak, hogy küldjön el pl vérvételre amikor szükségét látom.
2009. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!