Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beutaltak kardiológiára. Mire...

Beutaltak kardiológiára. Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Elmentem háziorvoshoz, heves szívverés, légszomj, szédülés-émelygés panaszaival. Ő szerinte pánikbetegségem van,de a biztonság kedvéért beutalt kardiológiára. Mire számítsak? Mit fognak csinálni?

15/f


2011. aug. 3. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom EKG-t csinálnak: kis tappancsokat raknak a mellkas különböző részeire, melyek valami géphez csatlakoznak vezetékkel. Semmit nem érzel, majd szólnak, hogy mikor vegyél levegőt, mikor nem. Utána köszönik szépen, (vagy nem) kész az eredmény.
2011. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

EKG esetleg egy szívultrahang, vagy terheléses vizsgálat - egyik sem fáj. De sztem nincs komoly bajod, pánikbetegség meg pláne nem, csak szimpla ásványianyag hiány- ebben a korban gyakori.

Egyél magnéziumot és calciumot, ez segíteni fog!

2011. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább pánik, idegesség.A kardiológiától nem kell félni, egyik vizsgálat sem kellemetlen.EKG biztos lesz, és szívultrahang.Nem fájdalmas egyik sem.Esetleg terheléses EKG, akkor majd szobabiciklizni vagy futni kell és közben időnként megmérik a vérnyomásod, meg figyelik a szívritmust.Ez egy mókás vizsgálat.
2011. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
EKG és esetleg pár kérdés. :)
2011. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!