Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érezhetem ezt a lábaimba...

Miért érezhetem ezt a lábaimban üléskor?

Figyelt kérdés

Hétfő óta, amikor ülök időnként előjön ez a tompa, nagyon enyhe, de észrevehető fájdalomszerű érzés főleg a jobb combom környékén, meg az alatt valamennyivel. Amikor állok, akkor nincs vele semmi baj, és szerintem keringési gondjaim nincsenek, nem tapasztalok semmi tünetet, hogy az lenne.

Nem végeztem semmi megterhelő dolgot a lábaimmal, mivel tavaszi szünetem volt (17/F vagyok) itthon voltam majdnem 1 hétig. (Csak amikor úgy éreztem eltonyultam itt bent, néha megnyújtottam magamnak az izmaimat, de nem nagyon sokat.) Egyszerűen csak hétfő óta előjön ez az érzés üléskor.

Olyan válaszokat nem kérek, hogy mihamarabb menjek orvoshoz, mert akár komoly dolog is lehet, ha kb. 1 hét múlva se múlik el az érzés, megyek orvoshoz, de addig is szeretném itt megkérdezni, hátha tudja valaki, mi lehet ez?


2013. ápr. 3. 19:05
 1/1 Maja95 válasza:
Én nem vagyok Orvos de... még csak le sem érettségiztem még vissza van. De szerintem meghúzódhatott vagy esetleg rosszul léptél és valami ideg becsípődhetett valahova. én is jártam így a vállammal. Ha van otthon Lóbalzsam (nem tudom hogy ismered e ilyen mentolos krém.)azzal kend be, nekem az használt. Próbáld ki hátha az segít. :) :)
2013. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!